Praha/Česká republika

Bezpečnost a automatizace výrobních procesů je hlavní náplní práce společnosti Mercom Componenta. Prodejem a distribucí bezpečnostních a automatizačních spínačů a spínacích prvků německé firmy Schmersal se zabýváme od konce devadesátých let. Díky obchodním úspěchům jsme také od roku 1998 výhradním zástupcem a distributorem bezpečnostních prvků této značky.
V současné době zastupujeme i další společnosti ze skupiny Schmersal, kterými jsou Elan, ACE Schmersal, Safety Control a Schmersal Industrial Switchgear, a zaujímáme významnou pozici na českém a slovenském trhu v branži bezpečnostních spínačů a aplikací.

Naší doménou nejsou pouze dodávky komponentů, ale komplexní služby zákazníkům od poradenství v oblasti zabezpečení strojů a strojních zařízení, přes spolupráci při projektování až ke kompletním dodávkám zabezpečení strojů, výrobních prostor a procesů.
Zde můžeme jako výhradní zástupce využívat podpory italské firmy SATECH – dodavatele universálního systému oplocení pro průmyslové provozy i sklady.

Součástí široké nabídky komponentů pro naše zákazníky jsou i kabely, odrušovací prvky, převodníky a speciální rozváděčové propojovací systémy německé firmy Lütze. Takto rozsáhlý sortiment nám umožňuje úspěšně vyhovět potřebám odběratelů.

Naši zákazníci pochází z celého portfolia průmyslu v České i Slovenské republice a užívají naše produkty pro nejnáročnější aplikace po celém světě. Naše produkty a vědomosti se využívají například u výtahů při stavbě nejvyšší budovy světa v Dubaji ve Spojených Arabských Emirátech, při výrobě lokomotiv, stejně tak jako při výrobě a balení potravin.

Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme školení a workshopy na téma bezpečnosti strojů, kde představujeme a vysvětlujeme změny a novinky v bezpečnostní legislativě a předpisech. Držíme tak krok s vývojem nejen technických prvků, ale i teoretických vědomostí. Našich služeb však můžete zejména využít při osobních návštěvách a kontaktech našich pravidelně školených a odborně vyspělých zaměstnanců.

TÉMATA

Katalogy a informační materiály

Požadavky na katalogy

Výstavy a termíny

Schmersal ve světě
Přehled všech zastoupení

PŘÍMÝ KONTAKT

Mercom Componenta s.r.o.
Bechyňská 640
199 00 Praha 9 – Letňany
Česká republika

Telefon +420 267 314 640
Telefon +420 267 314 641
Telefon +420 267 314 642
Fax +420 271 733 211

E-mail: mercom@mercom.cz

Internet: www.schmersal.cz